|
詳細情報 |
|||
| Item Name: | 300kg/h Water Evaporation Electric Rotary Atomizer For High Speed Centrigual Spray Dryer | Model Type: | XH-300 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 5.5kw |
| Rotary speed: | 10800r/min-15000r/min | Max processing capacity: | 600kg/h |
| Max evaporation rate: | 300kg/h | Diameter of atomizing disc: | 180mm |
| Voltage: | 380v | ||
| ハイライト: | 高速噴霧乾燥機,300kg/h スプレードライヤー,電動回転式アトマイザースプレードライヤー |
||
製品の説明
300kg/h 水蒸発 電動回転式原子化機 高速中央式スプレードライヤー
| モデル | XH-300 |
| ポイント | 300 |
| パワー | 5.5kw |
| 回転速度 | 10800r/min-15000r/min |
| マックス 処理能力 | 600kg/h |
| 最大蒸発率 | 300kg/h |
| 原子化ディスクの直径 | 180mm |
| 冷却方法 | 水冷却 |
| 潤滑剤 |
油脂の潤滑 |
電動アトマイザーショー
連絡してください
この製品の詳細を知りたい



