|
詳細情報 |
|||
| Item Name: | Electric Rotary Atomizer 50kg/H Water Evaporation For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | XH-50 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 1.2 kw |
| Rotary speed: | 15000r/min- 22000r/min | Max processing capacity: | 100 kg/h |
| Max evaporation rate: | 50 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 120 mm |
| ハイライト: | 高速遠心噴霧乾燥機,50kg/h遠心噴霧乾燥器,電動回転式アトマイザースプレードライヤー |
||
製品の説明
電動回転式原子化機 50kg/H 水蒸発 遠心噴霧乾燥機
| モデル | XH-50 |
| ポイント | 50 |
| パワー | 1.2 kw |
| 回転速度 | 15500r/min- 22000r/min |
| マックス 処理能力 | 100kg/h |
| 最大蒸発率 | 50kg/h |
| 原子化ディスクの直径 | 120mm |
| 冷却方法 | 水冷却 |
| 潤滑剤 |
油脂の潤滑 |
電動アトマイザーショー
この製品の詳細を知りたい



