|
詳細情報 |
|||
| Item Name: | 100kg/h Water Evaporation Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 100 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food industry,Chemical industry,Pharmecutical industry | Power: | 3 kw |
| Rotary speed: | 17500 r/min | Max processing capacity: | 200 kg/h |
| Max evaporation rate: | 100 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 128 mm |
| Max spray diameter: | 2960 mm | ||
| ハイライト: | 水蒸発の機械回転式噴霧器,100kg/H機械回転式噴霧器,遠心噴霧乾燥器の回転式噴霧器 |
||
製品の説明
100kg/h 水蒸発 メカニカルローータリーアトマイザー 遠心噴霧乾燥機
| モデル | MXH-100 |
| ポイント | 100 |
| パワー | 3 kw |
| 回転速度 | 17500回転/分 |
| マックス 処理能力 | 200kg/h |
| 最大蒸発率 | 100kg/h |
| 原子化ディスクの直径 | 128mm |
| 箱の底からフックの高さまで | 1200mm |
| 最大噴射直径 | 2960mm |
メカニカルアトマイザーショー
連絡してください
この製品の詳細を知りたい



