|
詳細情報 |
|||
| Item Name: | 128mm Diameter Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH-100 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food industry,Chemical industry,Pharmecutical industry | Power: | 3kw |
| Rotary speed: | 17500r/min | Max processing capacity: | 200kg/h |
| Max evaporation rate: | 100kg/h | Diameter of atomizing disc: | 128mm |
| Max spray diameter: | 2960mm | ||
| ハイライト: | 遠心噴霧乾燥器の機械回転式噴霧器,遠心噴霧乾燥器の噴霧器128mmの直径,遠心噴霧乾燥機械噴霧器 |
||
製品の説明
128mm 直径 メカニカル・ローータリー・アトマイザー 遠心噴霧乾燥機
| モデル | MXH-100 |
| ポイント | 100 |
| パワー | 3kw |
| 回転速度 | 17500r/min |
| マックス 処理能力 | 200kg/h |
| 最大蒸発率 | 100kg/h |
| 原子化ディスクの直径 | 128mm |
| 箱の底からフックの高さまで | 1200mm |
| 最大噴射直径 | 2960mm |
メカニカルアトマイザーショー
連絡してください
この製品の詳細を知りたい



