|
詳細情報 |
|||
| Item Name: | 1000kg/h Water Evaporation Rate Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 1000 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 11-15 kw |
| Rotary speed: | 11570 r/min | Max processing capacity: | 2000 kg/h |
| Max evaporation rate: | 1000 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 190 mm |
| Max spray diameter: | 6300 mm | ||
| ハイライト: | 1000kg/H水蒸発速度の回転式噴霧器,セリウムの噴霧乾燥機械回転式噴霧器,15のkw回転式ディスク噴霧器 |
||
製品の説明
1000kg/h 水蒸発速さ 遠心噴霧乾燥機用回転式アトマイザー
| モデル | MXH-1000 |
| ポイント | 1000 |
| パワー | 11〜15 kw |
| 回転速度 | 11570回転/分 |
| マックス 処理能力 | 2000kg/h |
| 最大蒸発率 | 1000kg/h |
| 原子化ディスクの直径 | 190mm |
| 箱の底からフックの高さまで | 2000mm |
| 最大噴射直径 | 6300mm |
メカニカルアトマイザーショー
連絡してください
この製品の詳細を知りたい



