|
詳細情報 |
|||
| Item Name: | 7.5KW Power Rotary Atomizer For High Speed Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 500 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,pharmecutical processing | Power: | 7.5 kw |
| Rotary speed: | 15500 r/min | Max processing capacity: | 1000 kg/h |
| Max evaporation rate: | 500 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 150 mm |
| Max spray diameter: | 4700 mm | ||
| ハイライト: | 7.5KW力の回転式噴霧器,高速噴霧乾燥器の回転式噴霧器,7.5KWは噴霧乾燥機械噴霧器を |
||
製品の説明
7高速遠心噴霧乾燥機のための.5KW パワーローータリーアトマイザー
| モデル | MXH-500 |
| ポイント | 500 |
| パワー | 7.5 kw |
| 回転速度 | 15500回転/分 |
| マックス 処理能力 | 1000kg/h |
| 最大蒸発率 | 500kg/h |
| 原子化ディスクの直径 | 150mm |
| 箱の底からフックの高さまで | 1700mm |
| 最大噴射直径 | 4700mm |
メカニカルアトマイザーショー
連絡してください
この製品の詳細を知りたい



